StartUp se světovou ambicí – mySASY

Nepolevující tah na branku, sázka na inovace a záměr vyvíjet skutečně užitečný produkt orientovaný na výkonnostní trénink sportovců na celém světě. Takto jsme vnímali zákazníka, který u nás poptal vývoj nové mobilní aplikace a nakonec kompletní správu celého technologického parku.

SmartGIS: vývoj mobilní aplikace, servis serverových aplikací a webového klienta

Technologie: PHP, Android, Azure, React

Mozek mySASY na serveru

Klíčové know-how firmy spočívá v přesnosti analýzy dat variability srdeční frekvence sportovců. Ta probíhá na serveru. Našim prvním úkolem bylo zorientovat se ve zdrojových kódech jejího výpočtu (které vytvořil jiný tým), abychom mohli začít řešit servisní požadavky a hlavně rovoj řešení. Firma má oddělení péče o uživatele, které měsíčně generuje desítky požadavků na optimalizace a vylepšení. Po navnímání této domény jsme okamžitě začali dokumentovat vše, co jsme vyrobili a začali budovat kvalitní zázemí pro development.

mySASY training pro android

Mobilní aplikace mySASY training měla navazovat na první verzi, která nesla označení mySASY mobile. Ta fungovala jen jako měřič HRV. mySASY dodalo perfektně zpracované wireframy z dílny olomouckého UXáka Pausera. Oproti původní verzi tato aplikace vyřešila onboarding, pohodlnější práci s monitorem srdeční frekvence propojeným přes bluetooth a nově umožnila zobrazení výsledků měření přímo v mobilním zařízení.

5000+ stažení, hodnocení **** 3,9, ke stažení v Google Play zde

Webový klient, administrace a e-shop

Během roku 2020 firma investovala nemalé prostředky do vývoje nových modulů a vylepšení v prostředí webového klienta. S firmou, která tyto služby dodávala, bohužel nebyla spokojenost a tak jsme na konci léta dostali za úkol zahájit převzetí zbývajícíh technologií. Vytvořili jsme přesný scénář s postupem převzetí zdrojových kódů, databází a spuštění na nových serverech a ten jsme realizovali bez zpoždění. Nastavili jsme si vývojářská prostředí, procesy v rámci CI/CD, rozběhli dumpy databází, nastavili cron joby a vše s kolegy z mySASY otestovali. V polovině ledna 2021 jsme řešení spustili s minimálním výpadkem služeb souvisejícím se změnou DNS záznamů.

Implementace nového měření

Celkem revolučním momentem bylo zkrácení měření uživatelů z cca 15 minut na necelé 4 minuty. To se podařilo díky zpracování dat algoritmem brněnské firmy Gauss Algorithmic. Spuštění produkční verze předcházelo promyšlené testování širší skupinou beta testerů. Od února 2021 je toto měření integrální součástí aplikace mySASY training a tak šetří čas všem sportovcům.

A co váš startup?

Hledáte spolehlivého partnera pro development, který nebude omezovat vaše nápady tím, co neumí? Očekáváte řešení problémů s aplikacemi místo alibistických průpovídek a neustálých zpoždění?  Máte kopřivku z výrazu agilní vývoj?

Pro konzultaci nám napište na jindacek@smartgis.cz , nebo zavolejte na +420 774 152 093.

SmartGIS s.r.o.
Tovární 42A
779 00 Olomouc
IČO 27835421
DIČ CZ27835421

Společnost byla zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu C, vložce číslo 43166.

© SmartGIS 2021

Created by MARTINSAVEL.COM

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.